segway

Eventy Segway

Segway to nowoczesne urządzenie, które pozwala szybko przemieszczać się bez zmęczenia, jednocześnie dając mnóstwo frajdy swojemu użytkownikowi. Pomimo swojego zaawansowania technologicznego, opanowanie jazdy Segwayem trwa zaledwie 5 minut! To sprawia, że Segway to idealna atrakcja dla imprez integracyjnych, gier miejskich, pikników firmowych, dni miasta itp. Segway jest uniwersalnym urządzeniem – może poruszać się po utwardzonym terenie, jak i po trawie, a jego zwrotność nie wyklucza go nawet z zatłoczonych centrum handlowych i hal wystawowych.

Segwaye na eventy – promuj swój brand

 

Możliwość obrandowania Segway sprawia, że to także świetny sposób na zorganizowanie oryginalnej akcji promocyjnej. Zapewniamy także hostów/hostessy do dystrybucji materiałów reklamowych! Kraków, Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Kraków? A może event w innym mieście? Żaden problem – oferujemy profesjonalną, kompleksową obsługę eventu i dojazd w całej Polsce. Nikt nie przechodzi obok Segwaya na ulicy obojętnie – to idealna szansa na zwrócenie uwagi na naszą akcję i świetny pomysł na event!

Każdy event jest przeprowadzany pod okiem naszych wykwalifikowanych instruktorów, a miejsce każdej imprezy jest dostosowywane indywidualne za pomocą torów przeszkód, slalomów, zabaw i konkursów.


speech