segway

Dlaczego my?

PIERWSZA FIRMAW POLSCE

first_company

NAJWIĘKSZA FLOTAW POLSCE

biggest_fleet

LOKALNIPRZEWODNICY

local_guide

TYLKO ORYGINALNESEGWAYE

original_segway
grafika
icn3

BEZPIECZEŃSTWOI EKOLOGIA

events_poland

OBSŁUGA EVENTÓWW CAŁEJ POLSCE

5_stars

98%5-GWIAZDKOWYCH RECENZJI

13_years

16 LATDOŚWIADCZENIA

Nasze miasta

Kraków
więcej

Kraków

Kraków to obecnie najpopularniejsza destynacja turystyczna dla odwiedzających z całego świata. Od lat Kraków dzierży tytuł najbardziej popularnego turystycznie miasta. Ma ono tak wiele ukrytych sekretów, że nie mogliśmy ich wszystkich znaleźć nawet do dziś. Podziemia rynku i okolice kryją wciąż niezbadane tunele ewakuacyjne. Kraków pełnił funkcję stolicy Polski przez prawie 3 stulecia. Teraz wciąż uważane jest za stolicę - najlepszych imprez w Polsce! Dlatego niezależnie od tego, czy szukasz niezapomnianej zabawy, czy chcesz podziwiać średniowieczne budowle Starego Miasta lub dzielnicę żydowską Kazimierz - Kraków da Ci to wszystko!

więcej

Warszawa
więcej

Warszawa

Warszawa, nasza obecna stolica ma za sobą wiele trudnych lat wojny. Dzisiejszy ośrodek kultury i biznesu pełen majestatycznych biurowców i szklanych wieżowców, jeszcze kilkadziesiąt lat temu został zrównany z ziemią w ponad 80%! Dziś Warszawa jest siedzibą wielkich korporacji oraz mediów z mnóstwem obiektów kulturalnych i naukowych oraz jest centrum sceny politycznej. Warszawa liczy około 2 milionów mieszkańców z czego ogromna część to studenci. Jest uważana za miasto wielkich ludzi i ogromnych możliwości. Poznaj Warszawę - miasto, w którym łatwo się zgubić, ale jeszcze łatwiej się w nim zakochać.

więcej

Gdańsk
więcej

Gdańsk

Gdańsk to miasto o ponad 1000 letniej historii, niegdyś najbogatsze i najludniejsze w Polsce. Malowniczy Gdańsk położony nad Morzem Bałtyckim, zyskuje na popularności z każdym rokiem. Znajdziemy tu pełno reliktów historii od bursztynowych szlaków po piękne Stare Miasto, pełne kolorowych kamienic i magicznych zakątków. W Gdańsku zrodził się ruch polityczny Solidarność. Stamtąd pochodziło też słynne w czasach średniowiecznych piwo jopejskie. Gdańsk zachwyci Cię zarówno historią średniowiecza, jak i nowoczesnością w idealnych proporcjach. Poznaj Gdańsk - miasto handlu, którym żyła cała Polska!

więcej

Wrocław
więcej

Wrocław

Wrocław z ponad 1000 letnią historią jest jednym z najstarszych i najpiękniejszych miast w Polsce. To wyjątkowe miasto 12 wysp i 112 mostów o bogatej i burzliwej historii.W mieście jest ukrytych 120 małych kamiennych krasnali. Przemierzając ulice Wrocławia - sprawdź, czy uda Ci się znaleźć chociaż połowę z nich? A może masz ochotę na obiad w liczącej ponad 730 lat, najstarszej restauracji w Europie? Ciekawa architektura, przytulne kawiarenki, klimatyczne knajpki, tętniący życiem Rynek Główny Wrocławia oraz zabytkowa część miasta - Ostrów Tumski sprawiają, że nie chce się z niego wyjeżdżać.

więcej

Wycieczki Segway - nasza oferta

Segway-Point---Segway-Tours
Kraków
więcej
Warszawa
więcej
Gdańsk
więcej
Wrocław
więcej

Wycieczki Segway

Jaki jest sens zwiedzania pieszo, jeśli możesz wskoczyć na Segway i zobaczyć więcej w krótszym czasie? Nasi lokalni przewodnicy, którzy najlepiej znają miasto, ułożą optymalną trasę, abyście mogli wykorzystać ten czas w całości! Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie idealnego połączenia przyjemności z jazdy oraz ciekawych opowieści - nasi przewodnicy szybko dostosują trasę i program zwiedzania do Waszych preferencji. Nie marnuj czasu na zwiedzanie miasta na własną rękę - nasze wycieczki Segway sprawią, że najpiękniejsze miasta nie będą miały przed Wami tajemnic.

więcej
cofnij
Segway-Point---Segway-Rental
Kraków
więcej
Warszawa
więcej
Gdańsk
więcej
Wrocław
więcej

Wynajem Segway

Kto powiedział, że do jazdy na Segwayu potrzebny Ci jest jest przewodnik? Gdy wypożyczysz Segwaya od nas, nasi instruktorzy nie tylko nauczą Cię jak jeździć, ale też doradzą kilka ciekawych miejsc, gdzie możesz się udać. Poruszając się na Segwayu możesz odkryć ciekawe lokacje, przemierzać znane, historyczne miejsca i mieć okazję na zrobienie świetnych zdjęć na tle zabytków. Segway jest prostym i łatwym do nauki urządzeniem. Jest bardzo nowoczesny i zaawansowany, ale jednocześnie prosty w obsłudze. Szybko przekonasz się, że jeździsz jak ekspert.

więcej
cofnij
Segway-Point---Segway-Events
OBSŁUGA EVENTÓW W CAŁEJ POLSCE
map
więcej

Eventy Segway

Niezależnie od tego, czy szukasz pomysłowej alternatywy na akcję reklamową w mieście, wyjątkowej atrakcji eventowej lub sposobu na usprawnienie poruszania się po dużym terenie dla obsługi wydarzeń w plenerze - Segway zapewni Ci to wszystko! To innowacyjne urządzenie świetnie odnajduje się na każdym tle. Dzięki precyzyjnemu systemowi sterowania urządzeniem można poruszać się także w budynkach jak galerie handlowe lub sale konferencyjne! Koło Segwaya nikt nie przechodzi obojętnie - wykorzystaj to, aby wyróżnić swoją akcję od innych!

więcej
cofnij

arrow Wybierz miasto, które cię interesuje

napisz do nas

Segway Point Kraków
ul. Sienna 17
31-041 Kraków

+48 500 001 023
krakow@segwaypoint.pl

napisz do nas

Segway Point Warszawa
ul. Chmielna 2
00-020 Warszawa

+48 500 001 023
warszawa@segwaypoint.pl

napisz do nas

Segway Point Gdańsk
ul. Świętego Ducha 67/71
80-834 Gdańsk
Polska

+48 500 001 023
gdansk@segwaypoint.pl

napisz do nas

Segway Point Wrocław
Wrocław, Kuźnicza 25

+48 500 001 023
wroclaw@segwaypoint.pl

speech